Обрізка дерев

Компанія MIDGARD виконує весь спектр робіт по Арбористика.
Арбористика – це комплекс робіт по обслуговуванню великих, високих, старих дерев.

Обрізка дерев і чагарників

Для плодових дерев, обрізка один з чинників, що визначають щедрість врожаю і якість плодів.

Обрізку проводять не спонтанно, а намагаючись досягти певних цілей, відповідно, підбирають вид необхідної обрізки. Це може бути: санітарна, що омолоджує, формувальна, регулююча, коригуюча обрізка. Для кожної є свої показання і особливості техніки виконання.

Обрізку дерев і чагарників проводять практично цілий рік, однак для кожного з видів є свої сезонні особливості, які слід брати до уваги. В цілому, лише на час сильних морозів і в період інтенсивного руху соків такі роботи не рекомендовані.


Фахівці компанії MIDGARD нададуть детальну консультацію і підкажуть в якій обрізку в даний період потребують насадження. Наші співробітники грамотно, коректно, дотримуючись всіх агротехнічних рекомендацій, проведуть всі необхідні роботи, а також пояснять, як доглядати за рослинами після обрізки.

Садівники компанії MIDGARD проводять обрізку своїм інструментом. Так як для обрізки можуть знадобитися різні види секаторів, сучкорезов, кущорізів, пилок, ножівок, садових ножів. Важливий нюанс, що впливає на кінцевий результат, якість інструменту, його гострота і збалансованість.

Арбористика

Арбористика – це комплекс робіт по обслуговуванню великих, високих, старих дерев. Найчастіше такі об'єкти важкодоступні і ростуть в районах житлової забудови, парках, приватних садах. До арбористи звертаються, коли потрібно:

  • Видалення аварійного дерева;
  • Укреплення дерева;
  • Омолоджуюча обрізка;
  • Санітарна обрізка;
  • Кронування дерева;

Специфіка такого обслуговування в тому, що всі роботи ведуться на висоті, часто понад п'ять метрів. Арбористи працює зі спеціальним альпіністським спорядженням: мотузками, петлями, стропами, ручними лебідками і ін. Установка ж додаткового громіздкого обладнання не потрібно, відповідно, можна працювати навіть в умовах обмеженого простору, там, де під'їзд техніки неможливий фізично. За допомогою альпіністського обладнання він зможе обслужити дерево будь-якої висоти.

Працюючи з деревом, арбористи не тільки на висоті проводить всі необхідні маніпуляції, але і акуратно за допомогою спеціальних тросів, спускає вниз все обрізані гілки та частини крони, в тому числі дуже великі. Якщо дерево підлягає повному видаленню, його спилюють частинами. В результаті такої педантичною роботи розташовані внизу під деревом об'єкти ніяк не страждають - ні квіточки з клумбами, ні газон, ні дах будинку або господарські споруди.

арбористи компанії MIDGARD пропонують послуги з обслуговування, як міських дерев, так і посадок в приватних садах.

×
Замовити послугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод