Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн, той інструмент, який дозволить озеленити та упорядкувати ділянку, зробити його стильним і функціональним.

Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн і проектування

У різноманітті можливих рішень, обов'язково знайдеться варіант, що буде відповідати очікуванням замовника. Можна створити камерний затишний сад з невеликими квітниками та акуратним розарієм, або респектабельний парк з алеями та витіюватими стриженими формами, зупиниться на регулярному саду з чіткими строгими лініями або віддати перевагу пейзажному стилю, де панує природність і природність, взяти за основу історичні стилі або сучасні.

Компанія MIDGARD розробить індивідуальний ландшафтний дизайн для ділянки. Дизайнери допоможуть розібратися в ландшафтних стилях і напрямках, ознайомлять з останніми модними віяннями та тенденціями. Запропонована концепція образу саду буде унікальною і в точності відповідати смакам, уподобанням і побажанням замовника.


 MIDGARD розробляє дизайн і проєктує нові ландшафти, також займається реконструкцією старих садів.

Після затвердження дизайн концепції та ескізів, готується ландшафтний проект.

У пакет проектної документації входить:

  • Генеральний план;
  • Дендро-план;
  • Асортиментна відомість
  • Прив'язане креслення;
  • План-схема освітлення;
  • План-схема автоматичної системи поливу.

Звернувшись в MIDGARD, замовник отримає послугу повного циклу - фахівці компанії розроблять ландшафтний дизайн і підготують проектну документацію, проведуть всі необхідні будівельні, посадкові роботи, а надалі можуть надати компетентний догляд і обслуговування створеного ландшафту.

Приклади робіт
×
Замовити послугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод