Штучні водойми та водоспади

Водні композиції - це яскравий, сильний, наповнений позитивною енергетикою елемент ландшафтного дизайну. Вода притягує увагу, гармонізує простір, розслабляє і заспокоює.

Штучні водойми та водоспади

Будівництво штучних водойм та водоспадів

Водні композиції - це яскравий, сильний, наповнений позитивною енергетикою елемент ландшафтного дизайну. Вода притягує увагу, гармонізує простір, розслабляє і заспокоює. Декоративні композиції з водою доречні при художньому оформленні саду будь-якого стилю, розміру, призначення. У приватних садах облаштовують:

    • Штучний струмок - неширокий потік води, частіше зі звивистим руслом вимощених каменем. Вода в ньому може струмувати спокійно, імітуючи рівнинний, природний плин, або ж, бурхливо бігти, наслідуючи гірському потоку.
    • Штучний водоспад - потужний потік води, що падає з висоти 1,5-2 метра. Спадаючим струменів можна надати різну швидкість і форму, відповідно, потік може виливатися гладдю єдиної дзеркальної стіни, завісою з тонких струменів або окремо стікають вируючими міні-потоками.
    • Штучна водойма (ставок) - заповнена водою довільної форми і розміру западина або спеціальна ємність занурена в грунт. Водоймище може бути як самостійним елементом, так і об'єднаним зі струмком або водоспадом.

Завершеність водним ансамблям надають висаджені вздовж берегової лінії вологолюбні рослини, встановлена ландшафтна підсвітка, яка висвітлює композиції в нічний час. В якості додаткового декору використовують камінь, гальку, скульптури, арки, містки та інші елементи.


Компанія MIDGARD виконує роботи з облаштування будь-якого типу штучного водоймища "під ключ". Фахівці компанії підкажуть і допоможуть підібрати найбільш оптимальне рішення виходячи з умов ділянки, розроблять індивідуальний дизайн проект, виконають всі роботи з облаштування і декорування водойми, підключать обладнання, проконсультують з питань подальшого догляду та обслуговування водних композицій.

×
Замовити послугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод