Газон

Газон в рулонах - це прекрасна альтернатива стандартним методом вирощування газонної трави. За допомогою рулонного газону можна домогтися прекрасного результату відразу і не чекати поки виросте посівна трава.

Газон та технологія укладання

Газон неодмінний атрибут будь-якого саду. Декоративна поляна послужить фоном для ландшафтних композицій, стане прекрасним майданчиком для дитячих ігор, занять спортом, відпочинку на свіжому повітрі. Господарі ділянки, можуть вибрати який газон облаштувати: посівний або рулонний. Обидва види мають свої переваги і особливості.

Компанія MIDGARD пропонує комплексні послуги з улаштування посівного або рулонного газону. Роботи проводяться при чіткому дотриманні всіх агрономічних вимог і рекомендацій. Фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант під умови; конкретної ділянки, виконають весь комплекс робіт з підготовки майданчика під засів або укладання газону (видалять рослинне сміття, бур'яни, розрівняти, розпушать і укочений грунт спеціальним катком, внесуть добрива та ін.), Засіють або покладуть газон, забезпечать правильний подальший догляд.


Посівний газон - великий вибір травосумішей, можна підібрати з урахуванням інтенсивності використання, бажаного декоративного ефекту, особливостей умов, де буде висаджено (характеристик грунту, вологості, затіненості, ступеня впливу сонячного світла та ін.). Такий газон довговічний, він буде більш адаптований до умов ділянки, ніж рулонні покриття. Починати користуватися посівним газоном з невеликими навантаженнями можна через кілька місяців після посіву, однак максимальну стійкість до можливих навантажень він набуває через кілька сезонів. Не виключено, що після першого засіву, все насіння не зійде, тому буде потрібно досівати травосмесь кілька разів. Вимагає регулярного чищення від бур'янів, особливо поки не сформувалася достатня густота покриття. Висівати газонну суміш можна починаючи з квітня-травня (цілодобова температура повітря повинна перевищувати 10 ° С).

Рулонний газон - не треба чекати, щоб він виріс, такий газон декоративний відразу після укладання. Через два-три тижні після укладання по покриттю можна ходити. Завдяки щільному дерну рулонного газону на ньому менше ростуть бур'яни. Таке покриття підійде, як зміцнюючий елемент для схилів, так як щільні коріння рослин газону зменшать розмив грунту після дощу. Рулонний газон коштує дорожче в порівнянні з посівним. Погано приживається в надмірно затінених місцях. Роботи по облаштування рулонного газону можна виконувати з весни (квітень-травень) за осінь (до листопада).

Приклади робіт
Етапи робіт
01
Оформлення замовлення, дзвінок
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наш фахівець допоможе розібратися в деталях замовлення і оформити заявку
02
Виїзд на об'єкт
Після оформлення заявки ми вирушаємо до вас на об'єкт, щоб оцінити обсяг і терміни виконуваних робіт
03
Підписання договору та затвердження кошторису
Разом з вами ми узгоджуємо кошторис проекту і підписуємо договір. Після цієї формальної процедури ми готові приступати до роботи!
04
Розробка і затвердження проекту
За справу беруться наші фахівці - професіонали своєї справи. Ми розробимо найбільш підходящий для вашого об'єкта проект
05
Реалізація
Самий хвилюючий етап роботи! Розслабтеся і спостерігайте, як перетворюється вашу ділянку!
×
Замовити послугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод