Дренажні системи

Дренажна система важливий і потрібний елемент сучасного котеджу. Пристрій дренажу допоможе знизити рівень грунтових вод, ефективно відведе талу та дощову воду, дозволить захистити будинок і фундамент від вогкості, а підвали від затоплення, збільшить термін служби мощення і убезпечить рослини в саду.

Дренажні системи

Навіть після дуже сильної зливи в саду, повинна відчуватися лише приємна свіжість, а не глибокі калюжі і зруйновані квітники, підмиті стрімкими потоками. Саме коректно спроектована і змонтована дренажна система дозволить зібрати і видалити надлишки вологи з ділянки.

Установка дренажної системи рекомендована ділянкам які в основному знаходяться в низині, на глинистих ґрунтах в місцевості з високим рівнем грунтових вод. Після виїзду на об'єкт, аналізу рельєфу місцевості, рівня грунтових вод, типу грунтів і збору даних ми підберемо оптимальний, найбільш ефективний для вашої ділянки варіант.

Вартість дренажної системи розраховується індивідуально. На її ціну будуть впливати такі фактори як глибина укладання, рельєф ділянки, кількість і асортимент використовуваних елементів, протяжність системи тощо. Точну детальний кошторис розрахують наші фахівці після виїзду на об'єкт.

×
Замовити послугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод