Система автоматического полива

Автополив позволяет точно дозировать количество выливаемой воды. Все растения в саду будут получать свою индивидуальную норму по заданному графику. Процесс контролируется дистанционно, с помощью компьютера, в участии человека нет необходимости.

Автополив

Регулярний, своєчасний полив важлива складова в обслуговуванні саду. Коли рослини отримують достатньо вологи вони виглядають розкішно - смарагдовий газон, яскраві квіти, зелена пишна листя на деревах і чагарниках. Відзначимо, що при ручному поливі дотримати всі бажані параметри складно, так як нормативи зрошення для кожної групи рослин не однакові: є особливості за обсягом, тривалості, часу поливу та ін. Нюансам. До того ж зрошувальні заходи доведеться проводити регулярно, щодня, а в деяких випадках і по кілька разів на день. Та й поливати рослини, особливо на ділянці великої площі, досить трудомістке заняття. Тому, щоб не витрачати свої час і сили на ручний полив фахівці компанії MIDGARD рекомендують встановити сучасну систему автоматичного поливу.

Компанія MIDGARD встановлює системи автоматичного поливу таких торгових марок як HUNTER і Rain-Bird. У комплектацію системи входять труби, дощовики (роторні, імпульсні або статичні), комплект підключення системи крапельного поливу, електромагнітні клапани і блок управління (мікрокомп'ютер, де встановлена програма, яка і управляє поливом). Також до блоку управління можна додатково підключити міні-метеостанцію, коригувальну режим поливу в залежності від погодних умов.


Проект системи поливу входить в стандартний пакет документів з ландшафтного проектування пропонований своїм клієнтам компанією MIDGARD.

Если же заказчику требуется разработать только проект системы полива для участка, компания также предлагает такие услуги. Индивидуальный проект разрабатывается, при условии установки и монтажа системы автоматического полива силами мастеров компании MIDGARD. В проекте будет визуализировано количество зон полива, расстановка поливочного оборудования и всех элементов системы, трассировка трубопровода и электрических кабелей, детально обозначен перечень оборудования, необходимого для монтажа системы автоматического полива.

Устанавливать автополив можно, как только на участке определен нулевой уровень и  насыпан черновой слой земли.

Примеры работ
×
Заказать услугу

Пожалуйста, оставьте свои контактные данные.

Мы свяжемся с вами в ближайше время

Неверный ввод